Aktywne obozy

Stróże
(obok
Nowego Sącza)​

Wyjazd skierowany do osób które chcą podnieść swoje umiejętnośći jeździeckie. Treningi poprowadzi dla Was licencjonowana szkoleniowniec PZJ.  Konie na których bedą odbywały się zajęcia to konie typu "profesor", czynnie biorące udział w zawodach oraz szkoleniach. 

Co roku tworzymy nową historię której częścią będziesz miał okazję zostać. Na naszych wyjazdach najważniejsze jest indywidualne podejście do każdego dziecka, dzięki kameralnej grupie uczestników jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalny klimat.

Zapraszamy wszystkie dzieci mniejsze i większe na tydzień pełen przygód do Muszyny. Zakwaterowani będziemy w domu wczasowym Lord. Podczas trwania obozu dzieci będą mogły rozwijać swoje umiejętności oraz odkrywać nowe pasje. Dla osób lubiących wyzwania i adrenalinę przygotowaliśmy pakiet EXTREME!

Zapraszamy wszystkie dzieci mniejsze i większe na tydzień pełen przygód w Zagrodzie Laskowa. Wyprawa na wieś idealne rozwiązanie na pierwszy wyjazd bez rodziców dla szkrabów które chcą aktywnie i twórczo spędzić czas. Konie,kury i mnóstwo innych zwierzaków oraz cisza i miejsce do zabawy.

informacje
dla rodziców

przed autokarem

Prosimy, aby dzieci które źle znoszą dłuższe podróże o podanie środka łagodzącego objawy choroby lokomocyjnej. Do autokaru zabieramy torbę podręczną. Do torby wkładamy wodę niegazowaną oraz prowiant. Nie bierzemy paluszków, chipsów i krakersów !

kieszonkowe

Można przekazać kieszonkowe wychowawcy w podpisanej kopercie.

powrót z obozu

Jeżeli Dziecko będzie odebrane przez osoby trzecie (znajomi, rodzina), bardzo prosimy o przygotowanie oświadczenia, a osobę odbierającą o okazanie oryginału oświadczenia oraz ważnego dokumentu tożsamości.

informacje
obozowe

leki i opieka medyczna

Prosimy, aby leki były spakowane w osobną torebkę i dokładnie opisane ( dawkowanie) oraz przekazane kierownikowi lub wychowawcy w dniu wyjazdu. Ponadto prosimy o wpisanie wszystkich informacji dotyczących leków do karty kwalifikacyjnej. Organizator zapewnia opiekę medyczną.

telefony

Na obozach obowiązuje zasada ograniczonego korzystania z telefonów komórkowych. Z wychowawcą lub instruktorem można skontaktować się dzwoniąc do kierownika lub organizatora. Organizatorzy są do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy.

zapewniamy
podczas obozu

Tworzymy autorskie programy, staramy się żeby każdy znalazł coś dla siebie oraz mógł rozwijać swoje pasje i talenty. Wybieramy klimatyczne ośrodki i miejsca które są całkowicie do naszej dyspozycji. Nasza kadra to trenerzy, instruktorzy, animatorzy, pedagodzy ale co najważniejsze to grupa przyjaciół która swoim optymizmem, uśmiechem i zaangażowaniem zaraża dzieci i młodzież miłością do sportu i aktywnego spędzania czasu. Najważniejsze jest dla nas indywidualne podejście do każdego dziecka, zapewnimy to dzięki niewielkiej ilości uczestników.
Do zobaczenia na turbo wyjazdach !!!

opieka 24h

nagrody

kontaktz naturą

dużo sportu i zabawy

kontakt

ubezpieczenie

kronika online

odznaki sprawności

turbo kontakt

Ula Rozmus
tel. 784 714 651

turboszkraby@gmail.com